Створено на кафедрі фізичного виховання НаУКМА 28.09.2006 р.

sport@ukma.kiev.ua

НОВИНИ


КОНТАКТИ

ПРО НАСУкраїна, 04655, м. Київ,

вул. Г. Сковороди, 2, корпус 3,

 кімн. 303

Тел. (044) 425-32-01

sport@ukma.kiev.ua

НАВЧАННЯ

СПОРТ

НАУКА

Національний університет “Києво-Могилянська академія” Факультет природничих наук КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ Tempus fugit, Academia sempiterna

13 жовтня у Києві на Подолі, відбувся другий спортивний захід нового формату RunAcademy Day-2018.

Формат спортивного заходу включав у себе не лише змагання – на дистанціях 1км і 3км на Трухановому острові, а й лекційну, освітньо-мотиваційну – частину.

Сам захід спрямований на розвиток здорового способу життя та спорту як в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)  , так і в Києві. А крім того, він має благодійну складову – всі охочі могли зробити внесок на придбання спортивного інвентаря для кафедри Фізкультури НаУКМА.

Спікерами Лекційної частини цього року стали випускники Академії: Оксана Неживенко (alumni, старший викладач кафедри Фінансів НаУКМА), Любомир Остапів (alumni, Партнер проекту фінансового планування життя iPlan та засновник соціального проекту фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет), Олександр Скороход (alumni, науковець, Голова Ради молодих вчених НАН України, трейл-ранер, ультрамарафонець).

Організаторами RunAcademy Day-2017 є: громадські організації Асоціації випускників НаУКМА та «Unia Scientifica, за підтримки адміністрації та кафедри фізичного виховання НаУКМА.

Генеральні Партнери: компанії Nutrixxion Україна, KMA Gift Shop, громадська організація «Труханів острів».

Інформаційна підтримка: Жорстка атлетика та ВсеПробеги.

Загалом, більше 30 учасників та близько 10 Волонтерів RunAcademy Day-2018 отримали: медалі фінішера, сувенірні подарунки і призи від Організторів та Партнерів забігу.

ВІТАЄМО!!!

3-4 листопада в Харкові відбувся чемпіонат України з шахів “ГО”. Петрашевська Ніка посіла ІІ місце.