Створено на кафедрі фізичного виховання НаУКМА 28.09.2006 р.

sport@ukma.kiev.ua

НОВИНИ


КОНТАКТИ

ПРО НАСУкраїна, 04655, м. Київ,

вул. Г. Сковороди, 2, корпус 3,

 кімн. 303

Тел. (044) 425-32-01

sport@ukma.kiev.ua

НАВЧАННЯ

СПОРТ

НАУКА

Національний університет “Києво-Могилянська академія” Факультет природничих наук КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ Tempus fugit, Academia sempiterna

ВІТАЄМО!!!!


МОГИЛЯНСЬКІ "МОРЯКИ НАУКМА" ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ СТАЮТЬ ЧЕМПІОНАМИ

ЧЕМПІОНАТУ АБЛ GOLDEN LEAGUEВідомо, що завоювати спортивний титул - складне завдання, а захистити його - майже непосильне.

Це, однак, не зупинило "Моряків" Києво-Могилянської Академії, які за весь регулярний сезон (з жовтня до березня) зазнали лише однієї поразки. В чвертьфіналі хлопці зустрілися із командою "W-Power", і попри те, що поступалися за ходом гри у 16 очок, змогли відіграти гандикап та тріумфувати у матчі. Півфінал також виявився надскладним, адже у суперника, команди "Укрексімбанку", виступають хлопці із досвідом гри у Суперлізі та інших професійних лігах. Проте Моряки зловили "вогонь" з-за дуги та впевнено перемогли із різницею у 20 очок.

Фінал проти команди "Пульсар" видався нервовим та складним, чого і варто було очікувати. Програючи у першій четверті більш ніж 12 очок, "Моряки НаУКМА" змогли переламати хід поєдинку, та навіть вирватися на 10 очок вперед у третій четверті. Однак ривок від "Пульсару" у 4 четверті - і рахунок на останніх хвилинах матчу рівний. Таким він і залишався за 10 секунд до кінця гри, коли суперник володів м'ячем та мав шанс вирвати перемогу чи, як мінімум перевести матч у овертайм. Інші плани були у захисника "Моряків" Олександра Скирти, який за 3 секунди до кінця перехопив м'яч та заробив на собі фол. Забитий штрафний Олександра і приніс перемогу могилянським баскетболістам із рахунком 74-73, а сам Сашко був визнаний найкращим гравцем Чемпіонату.

Таким чином, баскетбольна команда Києво-Могилянської Академії вдруге поспіль стає чемпіоном одного із найбільш престижних аматорських чемпіонатів країни.
    Також, слід зазначити, що команда вперше у своїй історії вийшла до плей-офф іншого турніру - Ліги Героїв.

"Моряки НаУКМА" висловлюють щиру вдячність за неймовірну постійну підтримку усім випускникам НаУКМА та благодійникам, що підтримували й, сподіваємось, підтримуватимуть команду.

Команда також висловлює подяку адміністрації НаУКМА та особисто Андрію Мелешевичу, а також Кафедрі фізичного виховання та Володимиру Жукову.


ВІТАЄМО!!!!

Данила Антонюка(ФГН-1), який посів ІІ місце у чемпіонаті м. Києва з дзюдо серед студентів закладів вищої освіти (вагова категорія 66 кг).

12 квітня 2018 року на НСК “Олімпійський” відбудеться флеш-моб з масових стрибків зі скакалкою серед дівчат.

Запрошуються всі охочі!!!!

Запис на кафедрі фізичного виховання, тел., 425-32-01

УВАГА!

Проводиться набір волонтерів для участі у Церемонії відкриття

Фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2017 – 2018,

яка відбудеться 26 травня 2018 року.


За додатковою інформацією звертатись на кафедру фізичного виховання